Zielone serca zagrały dla WOŚP. Finały charytatywnych licytacji Gdańskiego Zarządu Zieleni
Za nami dwa wyjątkowe spotkania ze zwycięzcami licytacji, zorganizowanych przez Gdański Zarząd Zieleni dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pani Anna oraz pan Dominik odebrali swoje nagrody – niezwykły spacer z przewodnikiem po Palmiarni w Parku Oliwskim oraz indywidualny projekt ukwiecenia balkonu. Był to czas pełen pozytywnej energii, uśmiechu i fascynujących, botanicznych odkryć.